| sweetdreamsx3 a întrebat:

_ acum aproximativ un an aveam un telefon fără android, şi aveam nişte jocuri gen sims thinking. doar că cu quest.uri. se numeau Paris Nights, Las Vegas Nights şi New York Nights. am încercat să mi le pun pe telefonul actual ( cel cu android ) şi nu a mers. îmi puteţi da link cu jocurile mai sus precizate dar să fie compatibile cu androi? puppy dog eyes; sau alte jocuri asemănătoare? puppy dog eyes puppy dog eyes; fundă :*.

2 răspunsuri:
| gangstashit a răspuns:

Dai search pe google si scrie asa :lycanbd si andropalace.sunt 2 site`uri cu jocuri optimizate pentru telefoane. Sper ca ti-am fost de folos