| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile cand am aprins pc mi-a aparut o eroare in care scria ca nu exista folderu "documnts" in c. Asa ca am intrat in C si am dat new folder si l-am numit "documents" acum mereu cand aprind pc imi intra automat in acel folder. Ce ar trebui facut, pentru ca daca il sterg imi apare din nou acea eroare

3 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Reinstaleaza windowsul...

| dolyan a răspuns:

Nu sunt sigur, dar vezi sa nu ai la deschidere automata(nu imi aduc aminte cum e in engleza) este in start.programs,sterge-l de acolo daca este, si dupa ar trebui sa nu iti m ai intre automat acolo. cred! succes app, amuzanti cei care rezolva orice problema cu un reinstal la windows "cea mai simpla cale" nu iti ia decat vreo o ora :-))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstaleaza windowsul si tu