| Marii a întrebat:

Acum cateva zile m-a mancat sa-mi instalez in pc Vista transformation pack. Am vrut sa dezinstalez si nu-mi mai apare la add or remove programs. Se mai poate scoate sau va trebui sa-mi bag din nou windows-u?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai rez...intra pe idul meu misulet22

www.mirceabondar.com

4 răspunsuri:
| CatalinMG a răspuns:

Il poti gasi in folderul unde s-a instalat, de obicei in C: Program Files, ar trebui sa aiba si functia de uninstall.

| Raluuu17 a răspuns:

Se poate scoate...Si eu l-am avut...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie reinstalat windiwsul, copiazati pe ceva programele si ce mai ai prin calculator.

| Raluuu17 a răspuns:

Se poate scoate.