| 1Chris1 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut un id de mess si m-am logat cu el si nu am mai intrat cateva zile si am uitat cum era. Pot sa aflu cumva?

Răspuns Câştigător
| blondyna9o a răspuns:

Incearca sa iti aduci aminte, daca nu fa-ti altul. Parola ai cum sa o recuperezi daca ai uitat-o, dar id-ul nu. Funda?

5 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Nu.id nu il mai poti afla

| Carmen100 a răspuns:

Sallhappy Deci: deschizi messu' si jos de tot scrie "Forgot your password". Dai click acolo si ti se deschide o pagina de net unde sunt scride 3 chestii:
1. I have a problem with my password
2.I forgot my Yahoo! ID
3.My account may have been compromised.
Ii dai clock pe al doilea, dai continue si apoi iti apar niste chestii de completat.Si atat. Sper ca te-am ajutatwinking

| Smiiiley a răspuns:

rolling on the floor))Eşti proastă straight face.

| DurexForKids a răspuns:

Da ( in cazul in care ai uitat parola si nu si id-ul ) deschizi messul si scrie acolo jos Am uitat parola /Forgot your passworld. dai pe ea si raspunzi la cateva intrebari. daca nu le stii din pacate trebuie facuta alta adresa. Data viitoare noteaza-ti pe ceva.

| Ionascu_Valeria_1962 a răspuns:

Trebuie sa stii macar id. raspunzi la intrebarile care ti-le da si il recuperezi. daca nu intreaba pe cineva din lista sa iti zica id.winking