| NoName1234 a întrebat:

Acum mama logat pe Lady Popular si nu stiu cum sa aflu cati bani am ca la inceput mi-am ales o gura naspa si acum vreau sa o schimb si zice ca nu am suficienti bani.Cum aflu cati bani am? Si cum fac bani? Si ce trebuie sa fac ca sa pot sa am o slujba?

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ca sa afli cati bani ai te uiti in stanga, sus. Si acolo unde arata simbolul asta " $ " in dreapta iti arata cati dolari ai.
Pentru a-ti schimba gura, trebuie sa faci rost de 9000 de dolari pentru a face o interventie chirurgicala.
Bani : Obtii bani jucand minijocurile si daca iti iei un prieten(Prieten iti faci asa: Mergi la Club si dai click pe Flirt) si muncind.
Ca sa ai o slujba trebuie sa mergi la Biroul de locuri de munca in Oras si trebuie sa faci cursul de calificare care dureaza in jur de doua zile. Pentru a incepe lucrul trebuie sa ai destui bani si IQ.
IQ il obtii jucand Sudoku si Hanoi Towers.
Sper ca te-am ajutat!

| Corina1325 a răspuns:

Sus, in dreapta in ecranul ca roz iti apare un dolar verde. AColo vezi cati bani ai. Daca vrei s aiit schimbi gura pti sa iti faci o operatie, dar costa 9000$, deci nu ai destui bani.Pentru a face bani:gaseste-ti un iubit... el iti da bani sau castiga provocari cu pariuri, sau, iti poti lua o slujba. pentru a lucra, trebuie mai intai sa faci un curs:click oras-biroul cu locuri de munca-cursuri-bucatar si dai bifat. Se termina intr-o zi. Apoi, maine, la aceeasi ora poti lucra ca bucatar castigand in 8 ore 50 de dolari. Apoi, mai strangi bani si incepi urmatorul curs; castigi mai mult si tot asa. Succes!

Fundita?

| NoName1234 explică:

Multumesc! happy

| idonotknowwhoreallyiam a răspuns:

Ar trebuii sa mergi la un curs de gatit sau hair stilyst depinde te duci la ce curs vrei cel de bucatar e mai ieftin

| IubireSiRazbunare a răspuns:

Pai...bani ti arat sus langa greutate si dupa ori langa ori deasupra iti arata cati bani ai...si ca sa-ti iei o slujba dai pe oras la cursuri de gatit ori de hair style dar la hair style iti trebuie si mai multi bani si mai mult IQ