| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine, gen am bagat codul de 2 factory la google intr-o arhiva rar si nu mai stiu parola, la el nu e complexa cu. #@ etc. Nu vreau sa imi pierd contul de google, aveam 10 ani de amintire pe el, il dadusem reset la tel si acum imi cere codul ala de 2 factory.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Ce cod? Cel pentru autentificare cu 2 factori? Ăla vine la numărul de telefon pe care l-ai asociat cu acel cont.Nu are treabă telefonul, dacă numărul e același.

| KovacsB a răspuns:

Incearca cu 1234