| Teo0stuff a întrebat:

Ajutati-ma cineva imi stia parola de pe yahoo si a injurat o ruda pe contul meu ca sa imi faca rau, iar acum nu stiu ce sa fac stie cineva cum se sterg conturil sau sa imi schimb parola?
Dau funda! Va rog ajutati-ma! crying

Răspuns Câştigător
| adri16 a răspuns:

Uite aici un tutorial care te va ajuta http://www.videotutorial.ro/?p=378

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password

Bafta !

| MKV a răspuns:

Daca poti intra in contul de yahoo messenger poti schimba parola cum au spus si ceilalti, daca ti-a schimbat-o, imi [are rau dai un telefon rude-i si explica-i, fa-ti alt cont...

| InspectorulTPU a răspuns:

Schimba si tu parola la datele contului dai change si apoi change pasword. Si daca nu dai colo can deschizi mesu la am uitat parola si scrie raspunsu secret si iti dau eia parola. Daca nu asta o sa iti fie invatatura de minte ca ia folosit programe ilegale sau ca ai acceptat prosti de la necunoscuti.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Logheaza-te la yahoo mail dupa care dai My Account. Te va pune sa reintroduci password-ul dupa care te va loga la contul tau. Apoi o sa vezi acolo change password si dai pe el.

| Teo0stuff explică:

Nu este asa de simplu pe cat credeti contul a fost creat in 2008 si nu mai tin minte intrebarile de securitate! crying

| Nickelback a răspuns:

Schimba parola simplu

| Pisicuta03 a răspuns:

Stii ceva mai bine iti schimbi parola
te pup:*