| Alex892 a întrebat:

Ajutati-ma... pc-ul meu inainte mergea perfect( ma refer la jocuri) orice luam imi mergea foarte bine iar acum chiar si garden simulator 2010 imi gandeste cu incetinitorul(dupa vreo 5 minute de jucat normal) aproape orice joc imi gandeste cu incetinitorul(nu ma intrebati ce i-am facut sistemului ca n-am habarlaughing)

2 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Ia vezi sa nu ai ramul prea mic! incearca sa nu folosesti grafica data la maxim, chiar daca ai sistem ultra mega performant! si...mai curata si tu procesorul de praf din cand in candwinking bafta

| muzicalBoX a răspuns:

Virusii cel mai probabil dar daca zici ca ai unblant si in win atunci ar trebui un reinst