| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma pls.
Deci de cateva zile am probleme cu mess-ul. Cand vrea sa dau sign in la id-u meu respectiv imi da eroare,adica scrie ceva putin mai jos cand apare un tab, scrie asa: "Send Error Report" si "Don't Send". Acum mi-am reinstalat din nou (scuzati pleonasmul) mes 11.5.0.228 de mai multe ori si degeaba. Acum sunt nevoita sa stau pe ro.yahoo.com,pe messstraight face
Ce sa fac? sad

7 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

P.S.: Scuzati-mi greselile de scriere si exprimarile.

| Idontknow69 a răspuns:

Instaleaza alt tip de mess. Poate...mai vechi sad alta idee nu am sad
Sorry!

| Ezikel a răspuns:

Descarca ccleaner..scaneaza si sterge erorile happy Bafta

| catalin231998 a răspuns:

Pai dezinstaleaza messul si descarca-l din nou si instaleaza. Stii sa dezinstalezi nu?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru catalin231998):

Da,stiu sa dezinstalez.

| catalin231998 a răspuns (pentru DarkBlood32):

Si ai incercat sa faci sa-l dezinstalezi si sa il descarci din nou si sa-l instalezi?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru catalin231998):

Da,am instalat si mess 9, si mess 10. Dar nu merge, imi da eroare.