| Delete a întrebat:

Ajutati-ma plz dau funda. Deci am ipod 8 gb version 4.2.1 si imi descarc in el jocuri, aplicatii, muzica, video din >itunesapp store fara nici o problema si le pun in ipod si toate merg, dar alea care le scot de pe net nu merg de ce? am auzit ca trebuie sa fac jaibreack ceva de genul asta. ajutati-ma va rog ziceti-mi tot ce trebuie sa fac si de unde sa descarc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E greu sa faci JAILBREAK! Parerea mea este sa te duci la un service! Uite un tutorial aici si ai mare grija daca te apuci singur:
http://www.dkszone.net/......9-6-beta-2
Bafta!