| Rafael123 a întrebat:

Ajutati-ma va rog si pe mine,

Nici in momentul de fata nu stiu ce tableta sa aleg, dintre galaxy tab 10.1 si Asus eee pad transformer tf101, vreau sa imi ziceti si parerile voastre, care este mai bun, si sa imi ziceti de ce ati alege acea tableta.

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Pai, asta depinde la ce galaxy tab te referi
La galaxy tab 2 10.1 sau la prima generatie?

Daca compari acel Asus cu prima generatie as alege Asus deoarece poti sa-i faci upgrade la android 4.0 si pentru camera de 5 mpx, in rest sunt total identice
Daca te referi la a 2-a generatie atunci as alege Samsung galaxy tab deoarece este mult mai noua, are android 4.0 din fabrica are procesor mai bun(desi este aceeasi frecventa) si are si un chip video dedicat mai bun de cat cel de pe tableta Asus

Sper ca te-am ajutat

Funda?happy