| soraGrime a întrebat:

Ajutor! am de aproape doua saptamani un LG optimus l9 si azi de dimineata cand m-am trezit am vrut sa ascult niste muzica. numai ca nu se mai aude! nici difuzorul, nici microfonul pentru ca am ncercat sa fac un apel, nic cu castile. pur si simplu nu se aude nimic. din ce cauza se intampla asta? nu vreau sa intru cu el in service de acum. mentionezca nu mi-a cazut niciodata jos. oh. da, se incinge procesorul cand ma joc sau stau pe net mai mult. sa fi de la asta?

2 răspunsuri:
| RexReaper a răspuns:

Buna... s-ar putea sa fie de la procesorul care se incinge mai bine te duci la un specialist in IT nu te va costa mult cel mult 30 lei. Funda?

| strangesura a răspuns:

Poate l-ei pus pe mut... daca nu, e de mers la un service sau la garantie