| RocketQueen31 a întrebat:

Ajutor! am un ipod touch 2G si de vreo 2 luni nu mai merge butonul de pornit/ oprit/ stand by. daca apas pe el imi ma intreaba daca vreau sa-l inchid (si daca "glisez" si se inchide il mai pot deschide doar daca il conectez la laptop). nu mai e de mult in garantie si am intrebat la un magazin de reparat telefoane si au zis ca nu stiu si ca nu se baga. am inceput chiar sa ma obisnuiesc cu asta si il las mereu sa intre singur in stand by, dar totusi ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| norbika2000 a răspuns:

Nu poti face nimic, dar cand apesi butonul de pornire/ oprire ce face? Da dupa ce glisez poti sa deschizi! Eu eu am avut dar de mult si mie a intrebat asta! si eu am glisat a oprit ca sa bag la incarcator si dupa aia am putut sa-l deschid...

| RocketQueen31 explică (pentru norbika2000):

Cand apas butonul ma intreaba ca atunci cand il tin apasat ca sa-l inchid, adica chesti aia cu rosu. apoi il pot deschide doar daca il conectez la laptop.

| norbika2000 a răspuns:

Ala nu e problema!