| Grigore1239 a întrebat:

AJUTOR! Imi merge greu youtube.Am instalat doar driverul de sunet si antivirusul Bitdefender Total Security 2013 cu licenta si imi merge greu youtube pe 360p.merge bine doar pe 240p dar cu putine miscari de imagine.Am un pc destul de bun procesor de 1, 6, placa video de 256MB si RAM 768MB.Am incercat Google Chrome, Opera, Mozzila Firefox.Acum sunt pe Mozzila Firefox.Sa-mi trebuiasca driverul de placa video?

2 răspunsuri:
| bogdancuB a răspuns:

Man si imi merge la fel pe google chrome
iti recomand sa te uiti si pe internet explorer si daca nu merge iti trebuiee driverul de placa video, dar nu cred.
BFT!

Răspuns utilizator avertizat