| Justmeandmysmile a întrebat:

Ajutor, va implor! Nu pot intra pe mess. Ieri mergea bine si azi am dat "sign in" si imi spune ca poate fi o problema cu conexiunea la internet, sa vad daca e conectat. Dar internetul merge foarte bine! Ce ma fac? Fundita! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ChristiaNNN a răspuns:

Salut,
Cel mai probabil sa le fi picat celor de la Yahoo cateva servere. Incearca un uninstal/reinstal yahoo messenger. Daca nu merge, deconecteaza si reconecteaza internet. Daca nici asa nu merge mai asteapta putin poate isi revine. Succes!

| Justmeandmysmile explică (pentru ChristiaNNN):

Mersi mult dupa ce am deconectat si reconectat internetul s-a deschis

7 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Este de vina messul incearca sa-l dezinstalezi cu revo unistaller si incearca alta versiune de mess in afara pe asta pe care o ai.
Succes

| blackcat99 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ieri happy Dai restart la calculator, inainte sa deschizi orice pagina dai refresh, si apoi apesi f5 de mai multe ori. Apoi deschizi messul si merge.

| taur77 a răspuns:

Nu esti singura...si mie la fel, ii o problema la ei...dar pe telefon imi merge.Bafta

| Roar a răspuns:

Asa patesc si eu si nu inteleg de ce.Incearca sa scrii pe Google "Yahoo! Sign in" numai asa poti sad.

| larysutza99 a răspuns:

Buna! Asa imi apare si mie acum. Azi toata ziua zicea ca e problema cu conexiunea dar netul merge perfect si la mine. Inseamna ca este ceva problema de la ei.

| goxx87 a răspuns:

Of doamne multi mai sunteti si tare va mai disperati, mess maniacs... aveti rabdare, la cate miliarde de utilizatori sunt e de inteles si acceptat ca uneori sa intampinam si dificultati...rabdare oameni buni!