| Daniel_Fetescu_1999 a întrebat:

Ajutor! va rog... Videoclipurile filmate cu telefonul mobil, cand vreau sa le vizionez pe PC, au lag si nu se vad clar,,, cu pete colorate... Ce pot sa fac?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

O poza sau o filmare marita se vede totdeauna mai neclar decat pe un ecran mic de telefon.
Pentru a fi mai clar, trebuie sa filmezi la lumina buna, puternica (de exemplu la luina zilei).
Pentru a nu avea lag-uri trebuie sa ai un PC si un program player destul de rapid.