| Aramyx a întrebat:

Alte programe gen Windows, movie maker sau Sony vegas pro?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinema 4 d.

| Sebastian1996 a răspuns:

Video pad, AVS video editor, LUNAPIC este online.

| DJohnny a răspuns:

After Effects, e de la Adobe si face parte din aceeasi colectie cu Photoshop sau Illustrater sau Corel Draw.
Funda?

| introduaicinumele a răspuns (pentru DJohnny):

After Effects nu este asemanator cu Vegas Pro. In Affter Effects de obicei se fac niste compozitii (scurte ce-i drept) care apoi se monteaza in Vegas Pro sau Premiere Pro (asta-i alternativa la Vegas a celor de la Adobe).

Programe asemanatoare cu Vegas: Premiere Pro, Cyberlink Power Director (recomand, are niste timp de randat foarte mici) AVS, Video Pad etc.