| chococookie a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa imi cumpar un notebook Acer aspire one happy (e roz...) diagonala 10 inch.Credeti ca ar fi potrivit pentru mine? Pentru a naviga pe internet, messenger, jocuri online... chestii d-astea.Va rooog raspundeti!

Răspuns Câştigător
| ErikaAlexandra a răspuns:

Am si eu un notebook dar pe rosu si te va tine dar eu zic sa iti iei hannspree e maibun si nu e nici asa skump

3 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Da

| ganton a răspuns:

Da. De ce nu?

| only me a răspuns:

Pai acest notebook ar trebui sa te tina ceva timp. deci nu il lua roz ca anul viitor sa nu iti mai placa culoarea. si oricum, la 13 ani ce iti trebuie? mai bine iti iei un telefon mai calumeawinking