| Dorys92 a întrebat:

Am achizitionat de curand un Samsung galaxy s4 si nu stiu exact de ce dar imi arata rezolutia maxima a camerei 5MP.Ce pot face? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Imi pare rau sa ti zic dar cred ca esti fericitul posesor al unui fake s4 adica o replica cu android

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ar ajuta cu ceva daca ti-as raspunde exact ca shannygelu?

| stephan13 a răspuns:

Da. Din pacate ai un telefon fake. Ti-as recomanda sa scapri repede de el.

| Dorys92 explică:

Tin sa precizez ca la inceput nu se vedea asa(a apasat mama pe el si nu stiu exact ce a facut) iar apoi cum am vazut ca nu merge in regula am cautat sa schimb rezolutia...Si care este diferenta dintre un fake si un original(din pacate nu prea ma pricep la telefoane)