| Myr3ll1994 a întrebat:

Am activat internetul pe mobil si as vrea cateva siteuri cu jocuri. Imi spuneti cateva?

13 răspunsuri:
| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Waptrick, wapcorn, ovimobile[doar daca ai Nokia] thinking

neluL
| neluL a răspuns:

Jocuri online? Nu merg! Pentru download trebuie sa spui ce telefon ai!

| 7lucian8 a răspuns:

Greseala scuze

| VyVyK a răspuns:

Www.mobile9.com dai la gallery si alegi tipul de tel si mai departe te descurci ca nu este greu.

| VyVyK a răspuns:

Daca esti pe cosmote spune-mi si mie cum ai resuit. Ca la mine nu merge. Imi zice sa ii contactezi pe ei, deoarece nu mi se conecteazasad

| scully a răspuns:

De pe wapcorn.com sau waptrick.com (e acelasi site) poti downloada jocuri gratis pentru telefon. (si nu numai jocuri: melodii, imagini...etc.)winking succes.

| AAAAAAAs a răspuns:

Y8.com
miniclip.com

| cristizor a răspuns:

Iti pot da eu site-uri de jocuri sa le iei dp pc dar sa imi spui ce tel ai sa stiu ce site iti dau

| costyhd a răspuns:

Wapking.com waptrick.com wapcorn.com

| onyka a răspuns:

Www.awap.ru de acolo iti poti lua o multime de jocuri in functie de ce telefon ai sunt foarte multe jocuri si pentru fiecare model de telefon. Eu de acolo am luat jocuri cand aveam internet pe telefon si acum am peste 91 de jocuri pe telefon ...cateva ar fi: unul cu pantera roz,familia flinstone,mario,fifa,pinpong,biliard,scoobydoo,etc. Oricum sunt si foarte multe categorii de jocuri (sport,puzzle,arcade, action, etc.) iti garantez ai din ce alege!

| Eღilia62 a răspuns:

Sefan.ru si dai click pe steagul american sa afiseze in engleza.