| CinevaNou a întrebat:

Am auzit ca este posibil sa te virusezi singur cand faci programe c++. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică să creezi tu singur un virus? big grin Frate-meu a încercat și a reușit să facă un program care ștergea fișiere. La un moment dat la rulat pe propriul computer și a funcționat... laughing

Sau poate te referi la faptul că trebuie să fii atent când lucrezi cu pointeri... alocarea dinamică a memoriei computerului. Poți face anumite erori și cine știe ce strici. Dar mare lucru nu prea cred că poți păți. happy

Poți programa cu încredere în C++. Mulți o fac cu succes.