| DarkOne a întrebat:

Am auzit recent la OTV rolling on the floor ca ar exista un corp extraterestru dupa luna, unul de 12.000 km care atunci cand acceleratorul de particule s-ar fi folosit de catre NASA sa ne intoarcem in timp, acel corp imens s-ar fi apropiat cea ce ne duce sa credem ca EI (extraterestri) ar fi vrut sa ne opreasca, ca ei sa nu se intoarca in timp iar galaxia sa nu stiu ce, etc... Ce Parere aveti?

9 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Ca e o tampenie...
Oricum Elodia ramane cea mai tare de pe OTV

| myhay144 a răspuns:

Bullshit big grin

Janina
| Janina a răspuns:

Mda, sper ca nu te superi daca spun: aberant! eu nu cred nimic

| Caaty a răspuns:

Extraterestrii si OTV...si marmota invelea ciocolata in staniol laughing
Oricum, daca va fi vreodata vreo stire ADEVARATA despre extraterestrii, va fi difuzata mai intai pe canale mai importante nu pe OTV laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Data viitoare cand mai dai pe OTV sterge-l din memoria televizoruluiwinking

| Roby67 a răspuns:

Eu am auzit ca si OTV-ul este in spatele Luniwinking

| dark_9812 a răspuns:

Oh haideti fratilor sa fim seriosi OTV-ul transmite cele mai idioate emisiuni la fel de sigur exista corpul extraterestru la fel cum nu stiu ce fantoma o bantuia pe una tot pe la OTv

| DarkOne explică:

Nu eu am auzit la otv, ci un prieten...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingrolling on the floor... a fost difuzat pe otv.deci.trebuie sa spun mai mult ))