| danielb a întrebat:

Am avut o perioada de timp net pe tel gratis prin orange world dar acu nu imi mai merge cine stie de ce? sau cum sal reactivez? dau fundita

Răspuns Câştigător
| kiddutssa a răspuns:

Oferta respectiva este valabila doar pentru 7 zile. Pentru a benficia de alta oferta trebuie sa intrii la *100# ramura oferte /oferte de date si sa alegi de acolo o optiune. Aceste vor fi bineinteles contra-cost. Poti sa activezi daca ai pana in 27 de ani si o oferta din orange young carti iti oferta atat minute cat si trafic de internet. Pentru mai multe detalii poti sa apelezi la 444 de pe cartela ta si sa vorbesti cu noi de la relatii clienti. Primele doua apeluri pe luna sunt gratuite apoi acestea vor fi tarifate. Succes

1 răspuns:
| aLina_8828 a răspuns:

Pai, presupun ca esti p orange. si eu am avut acea optione activata. este doar pentru o saptamana gratis ca sa il testezi. apoi trebuie sa platesti pentru el. 1. 5 euro pe luna parca.

Sper ca te-am ajutat :d