| Allison2009 a întrebat:

Am avut un email pe un cont de facebook inainte si am sters acel cont.Acuma mi-am facut alt cont de facebook pe acel email si vad ca nu mai imi merge...de ce?

1 răspuns:
| PrettyLigiaAnka a răspuns:

Dupa ce ti-ai sters contul de facebook trebuie sa treaca cam 15 zile ca sa se elimine de tot in cazul in care nu doar ai dezactivat contul, ci l-ai eliminat de tot; daca nu au trecut 15 zile, cam asa, ii clar ca a ramas inca detectat in celalat cont de catre facebook