| Iustin_7241 a întrebat:

Am bagat un fisier cu transferuri din 2011 la fifa 07 si cand termin un sezon in manager mode si vreau sa incep urmatorul, imi da don't end la joc. Exista solutii sa remediez aceasta problema? Scuze? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Are bug clar. Vezi daca poti sa dezinstalezi update-ul cu transferurile, daca nu trebuie sa instalezi jocul din nou. Bafta!

2 răspunsuri:
| Luci12 a răspuns:

Din pacate nu exista. Cred ca va merge daca il instalezi again

| Morcoveatza_Mario_1994 a răspuns:

Poti sa instalezi fisierul original dar din pacate nimeni nu il mai gaseste...sau poti sa il reinstalezi fara transferuribig grin