| fanutz a întrebat:

Am cablu de date dar cand il conectez imi arata k se incark doar atat nu imi apare nimic pe PC... offff cred ca il arunc ...il am de 8 luni si il tin k bibelou

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu stiu daca exista posibilitatea sa fie de la cablu... Sa aiba doar functie de incarcare si nu si de transfer de date... Daca e asa poti incerca sa schimbi cablul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Instalează corect programul pe PC.
Fiecare telefon are un cd cu program de instalare pentru transfer de date. Se pare că el este pricina.
Pa, pa.

| fanutz explică:

Sar putea sa ai dreptate... dar nu sunt sigur