| anonim2240123 a întrebat:

Am comandat niste casti de telefon din Anglia in valoare de 13£ acum o sapatamana si brusc nu imi mai merge o casca. Am incercat si sa le pun la alt telefon si tot lafel. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| nobodyssins a răspuns:

IN principiu, mai nimic. Am avut multe perechi de casti si cam asa incep sa se uzeze. Nu mai merge una, apoi nu mai merg ambele.

| anonim2240123 explică:

Dar nici chiar intr-o saptamana.Am avut unele de 10 lei care au tinut 2 ani si unele de 13£ sa tina doar o saptamana?