| EmaBlossom a întrebat:

Am cont pe Skype.; x As vrea sa fac video-uri si sa le pun pe youtube.batting eyelashes Ma puteti ajuta? Cine are Skype si stie, sa imi scrie puppy dog eyes. love struck Iar daca nu, adaugati id-ul : cris. emma@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| DaffyDuck a răspuns:

Cum a zis el..Iti trebuie Fraps, HyperCam 1, 2, 3.Recomang HyperCam 3!

3 răspunsuri:
| Anonymus3000 a răspuns:

Videouri cu ce? Jocuri? Vlog? + Skype nu filmeaza daca vrei sa filmezi jocuri iti trebuie fraps sau alt program de filmat

| Rockerul23 a răspuns:

Cum adica sa faci video-uri?
Ca sa faci video-uri iti trebuie un alt program care filmeaza.
Skype nu filmeaza.