| didina_8518 a întrebat:

Am copiat mesajele din sim in telefon, nokia e5.am sters mesajele de pe sim dar nu le mai am nici in telefon... ce s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Probabil ai gresit undeva, nu le-ai copiat.De ce nu iti instalezi Nokia pcsuite si iti faci backup la ce vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in mesaje la setari si la 'memorie in uz' selecteaza 'telefon'

| reyna_7838 a răspuns:

Poate le-ai mutat in sim, nu le-ai copiat

| didina_8518 explică:

Pai le am marcat pe toate si am dat copiere in dosarele mele...si de vreo doua ori am facut asa...si le am sters din sim si acum am observat ca nu mai sunt deloc in tel

| didina_8518 explică:

Pai cred ca le-am copiat tot undeva in sim sad

| didina_8518 explică:

Ms mult o sa incerc acum e l incarcat sa vdem