| andreiboss31 a întrebat:

Am cumparat de la altex dragon age 2 si cand imi zice sa scriu cd-keyul imi zice ca nu e bun-in foaia aceea sunt doar 4 serii de cifre, unde in joc sunt 5.
Am luat alt cd-key de pe net, dar cand sa intru in joc trebuia sa am cont la EA GAMES.Cand sa imi fac cont imi zicea cd-key si l-am bagat pe ala de Net dar imi zice ca a mai fost folosit...si cel original nu-l are in baza de date...

Răspuns Câştigător
| XYZsnick a răspuns:

Iti trebuie si un crack daca ai lut cd-keyul de pe net, ar trebui sa te duci la magazin-ul de unde l-ai luat si sa le spui ce are si sa-ti da alt joc

1 răspuns:
| xXPaulStelistuXx a răspuns:

Nu stiu daca e bine unde e codu dar eu la Nfs shift l-am gasit sus unde e codul de bare big grin nu stiu incearca