| CosminTheWin a întrebat:

Am cumparat de la magazin un Spinit(jucaria pe care o invarti si ies diferite forme geometrice luminoase). Cand am aprins-o se aprind doar 2 beculete desi sunt 3.Asa trebuie sau este defect?

Cine raspunde Funda?

Răspuns Câştigător
| nicudare a răspuns:

Este defecta. are 3 becuri si se aprind doar 2.nu este conectat bine beculetul ori este ars.

3 răspunsuri:
| Gaby405 a răspuns:

Pff normal!

| CrazyName a răspuns:

Este defect. Cred ca s-a ars un bec! Iti recomand sa il duce la cineva specializat cu jucarii!

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Este defect normal ca e defect deoarece trebuie sa se aprinda 3 becuri sau s-a ars becul