| DenisIonut01 a întrebat:

Am cumparat Steam pe un cont si acum vreau sa imi schimb contul si numele sa nu ma mai cunoasca prieteni un timp, se poate pune pe alt cont? daca da cum? daca nu atunci cum as putea sa nu ma mai recunoasca?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori ii stergi ori iti faci alt cont pentru ca nu se poate suprapune sau fuziona 2 nickname-uri, mai ales ai gresit cumparand contul steam pentru ca ala se face gratuit. Bani pierduti pentru tine.

| DenisIonut01 explică (pentru mgtow):

Contul da se face gratuit dar am cumparat licienta aia pentru steam

| DenisIonut01 explică:

Cred ca este virus sa nu il luati