| SlaYeR92 a întrebat:

Am cumparat un CD de muzica, este vorba de noul album al lui Guess Who. Vreau sa-mi pun melodiile si in PC. Cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Cel mai probabil nu merge ce a zis Curios1992. CD-urile originale nu pot fi copiate în PC așa simplu. O să-ți ia doar shortcut-uri. Era o funcție din Nero parcă să rip-uiască CD-uri de genul ăsta dar nu mai rețin exact care.

Edit: Încearcă asta:

http://www.dsg.cs.tcd.ie/~haahrm/copying-protected-cds/

1 răspuns:
| GuessWhoIAm a răspuns:

In primul rand te felicit pentru ca ai cumparat albumu...in al doilea rand.iei Cd`u il bagi in cd writer sau dvd writer...deschizi folderul cu piesele lui guess le dai copy si paste in pc`u tau.succes si inca o data bv`o.