| sorinel98 a întrebat:

Am cumparat un hom cinema Samsung HT-E 330, dar nustiu dece dar din cele 5boxe mai mici merg doar 2 si 3 doar scot un sunet ciudat, ca atunci cand pe televizor sunt purici, nu stiti ce ar trebui sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Poate nu le-ai conectat unde trebuie. Daca nu merge nici dupa diverse incercari, suna la locul de unde le-ai cumparat si spune-le problema. Daca de la inceput n-au mers ai dreptul la reparatie gratuita sau inlocuire.