| cosminboy12 a întrebat:

Am cumparat un jocul gta san andreas si imi merge doar cu cd in computer de ce ce trebuie sa fac funda.

2 răspunsuri:
| Sergione40 a răspuns:

E normal acest lucru... in felul asta se verifica daca e jocul original si nu piratat.

| KodrutZ a răspuns:

NU fiti idioti. Omul si-a luat CD-ul original si voi il frecati cu crackuri!
Cosmin, treaba sta cam asa - faci o imagine CD-ului original, o pui pe disc, o montezi in Daemon Tools si dupa aia o sa iti mearga fara probleme.