| alexutza071 a întrebat:

Am cumparat un laptop acum 6 luni cu windows 7 pe el, de acum o saptamana a inceput sa mearga foarte greu, cand deschid task managerul imi arata la CPU de la 36 la 100% cel mai mult sta pe la 100%, nu stiu ce sa ii fac, cand ma conectez la internet, cateodata se blocheaza, trebuie sa scot modemul si apoi merge, cu CPU usage aproape de 100% dupa aceea oscileaza iar. ce sa ii fac altceva in afara de a schimba windowsul? ajutor! poate fi vreun malware?

Răspuns Câştigător
| Nelutzu2000 a răspuns:

Cu placere... Funda?:*winking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E posibil sa fi "pescuit" cativa virusi in acest timp de sta procesorul mereu pe 100%. Fie faci o scanare serioasa eterna antivirus, fie reinstalezi windows-ul.

| Nelutzu2000 a răspuns:

De preferat e sa-i schimbi windowsul...eu am XP si ti-l recomandwinking

| alexutza071 explică (pentru Nelutzu2000):

Multumesc multhappy

| Nelutzu2000 a răspuns (pentru alexutza071):

Cu placere... Funda?:*winking