| guritadulce7865 a întrebat:

Am dat click pe asta pe facebook"96% 0f People Cant even Watch This Video F0r More Than 26 Secs". iar acum mi se blocheaza contul.nu mai pot sa scap de el! Am moziila firefox si crd ca pe el sa instalat ceva dar nu stiu cum sa il gasesc...am dat disable la toate add-urile si acum nu imi mai apare dar nu mai pot vizualiza videoclipuri etc... exista o solutie pentru asa ceva? fundita

1 răspuns:
| bibi4v a răspuns:

Nu ti-ai dat seama dupa nume ca e virus? si dupa poza? ce face curiozitatea din om. incearca sa dezinstalezi mozzila si sa il instalezi din nou.