| Mihay4 a întrebat:

Am dat la un folder din "Hidden" cum dau sa-l vad inapo?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deschide un folder si da click pe bara de sus la -> Tools->Folder Options->View->aici bifezi Show hidden files and folders si click OK.

| Vasybulan a răspuns:

E simplu. Ai doua optiuni:
1. Control Panel->Folder Options->View->Show hidden files and folders
sau
2.deschizi My Computer, dai click sus pe tools, apoi folder otions->view->show hidden files and folders
Trebuie sa stii insa unde ai avut folderul sau poti da un search daca stii numele folderului respectiv

| D9THC a răspuns:

In explorer mergi la meniul Tools > Folder Options > alegi tab-ul "View" > bifezi "Show hidden files, folders and drives" > OK.

Acum ar trebui sa gasesti folderul, poti intra in proprietati sa-i debifezi "Hidden", dupa care poti dezactiva "Show hidden files, folders and drives", daca nu-ti place