| larousee a întrebat:

Am de ales intre Canon PowerShot A480 10 MP si Canon PowerShot SD1200IS Digital ELPH 10 MP. care credeti ca e mai bun? help happy

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Canon PowerShot SD1200IS Digital ELPH 10 MP asta e clar mai bun. Are senzor de imagine de generatie mai noua deci practic o sa scoti poze mi bune cu el, zoom umpicut mai mare, senzorel mai bun si in general din cate vad la specificatii sta mult mai bine (la nivelul asta) decat celalalt deci clar mergi pe asta. Si acum ca sa ii iau fundita lui lilinikka e si mai dragut :p.

2 răspunsuri:
| alisa05 a răspuns:

Canon PowerShot SD1200IS Digital ELPH 10 MP este mai bun;]
si are un aspect mult mai frumwinking
fundita? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PowerShot A480 10MP