| ionalexandru98 a întrebat:

Am de un an un Canon EOS 1100D, cu obiectivul de kit. Am mai strans niste bani acum si sunt foarte nehotarat daca sa il pastrez si sa mai iau inca 1-2 obiective si un blitz, sau sa il vand si sa imi iau un EOS 650D sau un Nikon D5100/D3200. Astept parerile voastre.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Eu as pastra aparatul si mi-as lua un set de obiective pricopsite pe masura ce fac rost de bani. Daca iti poti permite, ia ce e mai bun. Ce ai tu la mine e T3i iar 650 e numit T4i. Exista deja si un T5i. Diferentele nu sunt atat de mari incat sa merite atatia bani. Fotograful conteaza mult mai mult decat aparatul.