| AndrreeaMm a întrebat:

Am deja un cont de facebook si nue privat...si as vrea sa-l fac privat dar nu stiu cum. Sunt unele persoane care nu as vrea smai vada facebook-ul decat daca le dua eu permisiunea.deci va rooog mult multt de tooot ajutati-ma... DAU funditaAAA! plssspuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Eva9610 a răspuns:

Intrii la profilul tau, apoi la album, in dreptul numelui albumului click "editeaza albumul" => Confidentialitate

1 răspuns:
| danieldan123 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa il afci privat ci poti sa il dai pe invizibil daca stii daca nu stii contacteaza-ma pe facebook ma numesc
Dragomir Daniel