| myrel121212 a întrebat:

Am descarcat un joc de pe net call of duty si are 11Gb.nu l-am descarcat pe tot odata mi la dat in 9 parti de arhiva iso si nu stiu cum se instaleaza am incercat nenumarate variante. nu merge sal desarhivez.prima parte mi-a descide cu demon tools dar restul de de 8 nu le vede.cum sa fac?
daca stiti vreo solutie ajutati-ma si pe mine

3 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Da add la id aleshul si mai vb! Am trecut prin asa ceva! Am ceva experienta!

| adryanb27 a răspuns:

Iti recomand 1 program: power iso, nu ai sa il mai dezinstalezi, e f bun! sall. n mai auzim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai montezi prima parte cu deamon tools, intri in install si o sa apara la moment dat Sa adaugi partea a 2ua. trebuie sa montezi tot cu deamon partea a 2a in acelasi driver si tot asa. bafta. fundaitza te rog!