| criss:) a întrebat:

Am dezactivat la Mozilla Firefox optiunea in care aveam acel toolbar cu bookmarks, history si celelalte.Nu stiu cum sa il activez din nou.Se poate sa debifez de undeva optiunea in care am toolbarul ascuns fara a reinstala Mozilla si fara a pierde toate site-urile din bookmarks? Multumeschappy.

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

Click dreapta undeva sus pe unde era bookmarks si dai un click pe Menu bar

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Poţi afişa sau ascunde orice toolbar din meniul "Vizualizare" / "View" -> Bare de unelte (prima), iar de acolo poţi bifa toolbar-urile de care ai nevoie (al treilea în acest caz, bara pentru semne de carte).
O seară frumoasă! happy

| valy a răspuns:

Da. te duci sus la view si selectezi primele 3 chestii.restul le lasi acolowinkingdaca ai nevoie de ajutor suplimentar.lasa-mi id-ul tau pe pvwinking