| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Am dezinstalat Y! M ca sa pot instala multi messenger, dar acum nu mai pot instala niciunu dupa ce l-am downloadat ii dau run sa se instaleze si zice asa:
Yahoo messenger is unable to download files needed for installation.Please check firewall settings and retry installation. Aveti idee ce poate avea? Cum pot sa-l instalez Y! M 9? Va rog ajutati-ma am nevoie de messengerlaughing. Ofer funda. Mersi >big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

Dai restart si incearca din nou. Si nu trebuie sa dezinstalezi Y! M ca sa instalezi multimessenger. Il instalezi pur si simplu fara sa te legi de Y! M.

| AdiSR a răspuns:

Păi nu trebuie să îţi dezinstalezi Y! M pentru aţi instala multi messenger. Ai Y! M dupa aia îţi instalezi multi messenger.

| ☺ Smile ☻ explică:

Giuly am instalat messengeru cu bine dar acum cand dau sign in nu ma lasa sa intru.Internetul merge, adresa si parola sunt corecte si am dat restart dar de geabasad ma poti ajuta? Mersi mult

| ed23tm a răspuns:

Nu iti merge netul asta inseamna

| ☺ Smile ☻ explică:

Imi merge de aia sunt aicihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Radw060 a răspuns:

Am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac ai rausit pana la urma
?