| anonim_4396 a întrebat:

Am downloadat un joc de pe un site... avea 7 parti.nu ma prea pricep la chestiile astea dar toate s-au downloadat pe format rar. si nu pot sa le fac nimic. m-am blocat. daca stie cineva ce as putea sa fac...multumesc happy

1 răspuns:
| alexutu001 a răspuns:

Salut, pai e simplu toate trebuie sa fie in aclesi folder si o dezarhivezi pe prima cu winrar apoi vezi ce-ti apare daca ai iso i faci imagine du demon tools daca ai doar steup il instalezi, numai binehappy