| danutmaria36 a întrebat:

Am facut de curand un site pe ucoz, stie cineva cum pot sa mai adaug inca un administrator la site? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

Nu stiu ce platforma foloseste Ucoz, iti dau un link la o captura, sper sa intelegi din imagine.
Mergi la "Setari" si acolo trebuie sa ai optiunea "Adauga".
http://img547.imageshack.us/img547/846/y223.png
Sper ca raspunsul meu sa te ajute.
Bafta.

4 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

UTILIZATORI - LISTA UTILIZATORI si de acolo alegi pe cine vrei sa adaugi ca ADMINISTRATOR. ai butonul ala care se lasa in jos si alegi tu ce vrei sa fie.

| Brotacelul a răspuns:

Daca utilizatorul este inregistrat pe site, mergi in Panoul de Control -> Utilizatori -> Lista utilizatori, si in dreptul user-ului dorit, schimbi grupul...

| robytoby a răspuns:

Salutare, la setari cont trebuie sa fie, pentru adaugare administrator.

| danutmaria36 explică (pentru robytoby):

Poti sa-mi spui pas cu pas?

| robytoby a răspuns (pentru danutmaria36):

Nu stiu ce platforma foloseste Ucoz, iti dau un link la o captura, sper sa intelegi din imagine.
Mergi la "Setari" si acolo trebuie sa ai optiunea "Adauga".
http://img547.imageshack.us/img547/846/y223.png
Sper ca raspunsul meu sa te ajute.
Bafta.