| Helioot a întrebat:

Am facut o mare prostie! Am instalat din nou metin si mi-a cerut sa ildeschid cu un program ( windows 7 )si am dat ceva de vazut filme si acum absolut toate programele internet mess etc nu se mai pot deschide ca imi apare chestia aia si...

Răspuns Câştigător
| silviucristi a răspuns:

Dezinstaleaza metinul si scaneaza calculatorul.Asta inseamna ca ti sau acumulat virusi in calculator. Sper ca va merge la tine ca si la mine.Succes

2 răspunsuri:
| cristizor a răspuns:

Dai click dreapta pe ce program vrei sa deschizi si dai open with si te duci acolo unde e instalat jocu si click pe executabil sau reinstalezi windowsu cu am facut eu

| Helioot explică:

NU merge nimic...crying...Dar am reusit sa intru pe neet! NU cred ca's virusi crying