| Annitu a întrebat:

Am făcut un filmuleţ cu Pro Show Gold ( http://www.youtube.com/watch?v=tpmX9DhxJSY )! ştiţi cumva cum aş putea şterge dunga aceea galbenă?:(

Răspuns Câştigător
| miricutza a răspuns:

Da sa activezi programul! trebuie sa fie un crack cevawinking in folderwinking daca nu da mi un mesajwinking!

10 răspunsuri:
| Annitu explică:

Mă bucur că îţi place,@Drop...

Melodia se numeşte Cvdas & Mc-Pentru tine

:*

| ViVi a răspuns:

Poti sa faci tot asa filmulet in Movie Maker este un program care tot poti sa faci filmulete si chesti din astea si nu apare dunga galbena
nu stiu cum poti ca o scoti

| xxxnonamexxx a răspuns:

Numai daca faci rost de serial number...

| Swany a răspuns:

Daca faci cu Movie Maker nu apare.
Si apropo.
Superb videoclip.
Imi place mult melodia.imi poti spune cine o canta si cum se numeste?
:*

| zemantex a răspuns:

Ai facut filmul cu o varianta demo a programului. daca platesti licenta (sau faci rost de licenta din alta parte) si resalvezi filmul, o sa-ti dispara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără programul sau piratează-l. Sper că ai salvat proiectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva ce format video accepte pro show gold 4?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu... app super videoclipu love struck happy

| Helene a răspuns:

Ca sa nu iti mai apara la nici un video acea dunga iti trebuie licenta.Si mie imi aparea dar am rezolvat-o.Succes

| juno a răspuns:

Nu ai cum sa o stergi. Si eu am folosit acelasi program pentru un filmulet, deci stiu asta din experienta. Incearca sa-l faci in power point. Rezultatul e cam acelasiwinking.