| Udroiu_Vasilica_1999 a întrebat:

Am făcut un proiect în DVD Slideshow Builder Deluxe şi când îl salvez ca şi film îmi apare pe tot parcursul filmului Evavuation Copy. Vă rog din tot sufletul, spuneţi-mi cum să scap de el că este un proiect foarte important.

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Mai vasilica!, e normal sa iti apara asa ceva din cauza ca folosesti o copie de evaluare!, ceea ce inseamna ca ai nevoie sa cumperi si o licenta pentru acel soft sa dispara watermark-ul(scrisul din film).
In mod sigur nu vrei sa dai banii pe ceva ce nu folosesti decat de cateva ori., foloseste mai bine asta-
http://kickass.to/......39883.html
Funda?