| Filip008 a întrebat:

Am făcut un site cu programul NVU, dar nu știu cum sa-l public?

Răspuns Câştigător
| nevermint a răspuns:

Iti trebuie un domeniu (ex: numeletau.ro) iti rebuie un abonament adica spatiu pe un server ceva / apoi dupa ce ai toate astea faci upload la fisierul cu saitul tau si rulezi index.html in public_html folder de pe server. daca nu ai idee despre ce vorbesc trebuie sa te documentezi si iti dau un link http://www.2createawebsite.com/. daca e html simplu trebuie sa urmezi pasii de mai sus, daca e php poti sa il transformi pentru un template wordpress. Succes

1 răspuns:
| sebywarlord a răspuns:

AI nevoie de un domeniu.ro/.com etc sau in cel mai rau caz un subdomeniu ex : numeletau.ceva.com,subdomeniu poti sa iti faci la 110mb.com iar site tau se va numii : numeletau. 110mb.com unde numeletau inseamna numele siteului tau(alegi tu), faci un cont la 110mb.com, si site-ul il pui la ei pe server prin FTP, ai acolo toate indicatiile!